Reklamy-tááády =) Chceš spřátelit?-tak tu =D chceš vyčistit monitor? klikni tady =) Poradna-zde

Blogy hodnotím TADY


Ahoj!Pokud nejsi mé SB tak tě tu vítám at si se sem dostal jakkoliv!
Doufám,že i když tě třeba nezajímají morčata,tak se tu aspon
porozhlédneš.Sem tam tě něco možná pobaví,možná rozbrečí,ale to pochybuju :D Taky můžeš vyhrát nějaké ceny,pokud bude nějaká soutěž,což moc často nebívá :D Ale dost řečí a pojd dál!

Procházka na vodítku

28. prosince 2010 v 22:20 | Bára |  O morčatech
Co si takhle vyjít s morčetem na procházku? ;)
Pokud máte vodítko, není to žádný problém ;)
Je třeba si uvědomit, že morče není pes, takže se váma si nestane, že půjdete a morče vám poběží u nohy. Vodítko na morčata je spíš k tomu, aby vám neuteklo, když ho necháte pobíhat jak na zahradě, nebo v parku. Když ho budete mít na vodítku, tak vám neuteče a v případě že by utíkal, stačí jen vodítko chytit.
kam vyrazit? Nejlepší je to na zahradu, kde nejsou ostatní zvířata ani hluk,který by mohl morče vylekat a hlavně tráva,která není chemicky ošetřena.
Další možností je třeba parčík ;)Dávejte pozor, aby nebylo vodítko moc volné, aby se morče nevysmýklo, ale nesmí být utažené, aby se neškrtilo.
Na tomto obrázku vlevo mi zrovna přijde, že je tu morče tak trochu přiškrcené. Zkuste vždycky jestli tam má tak centimetr, dva místo.
Několik tipů na vodítka:
ZDE Najdete nejvhodnější vodtíko na morče. Je to postrojek s látkovým návlekem, morčeti je příjemnější a jen tak ho ze sebe nesundá. Obrázek mi bohužel nešel zkopírovat.
Klasické vodítko:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 misa misa | 8. prosince 2013 v 20:26 | Reagovat

ahoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama